Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/penete/domains/kelione.perkuinternete.lt/public_html/wp-content/plugins/geo-my-wp/plugins/members-locator/includes/gmw-members-locator-template-functions.php on line 658
Turku

Turku

Keli autobusai važiuoja tarp Turku oro uosto ir Turku miesto, populiariausia yra Föli Turku regiono 1 autobusų linija. Kas 15 minučių autobusų 1 nr. išvyksta į ir iš Turku oro uosto, sekmadieniais ir švenčių dienomis kas pusvalandį. Kelionės laikas į turgaus aikštę (Kauppatori) ir tuo pačiu miesto autobusų stotis yra 20 minučių, čia galite pereiti į kitą autobusą. 1-oji autobusų linija baigiasi Turku uoste (Satama), kelionės laikas nuo oro uosto iki šios paskirties vietos yra 30 minučių.

Autobusų bilietai
Bilietus galima įsigyti iš autobuso vairuotojo 3,00 € (suaugusiems) ir 1,50 € (vaikams iki 14 metų), galite sumokėti grynaisiais pinigais arba naudoti „Föli“ programą. Viešojo transporto bilietas galioja 120 minučių, įskaitant persėdimus, bilieto kaina 24 val. Yra 7,50 EUR.

Daugiau informacijos:

https://www.finavia.fi/en/airports/turku/parking-access/public-transport

Gaukite pigių skrydžių atradimus el. paštu

P.S. Mes nespam'iname

Mums būtų džiugu, jei pasidalintumėte savo nuomone

Rašyti komentarą

Register New Account
Vardas (required)
Atstumas iki miesto:
Internetinis adresas
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0