Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/penete/domains/kelione.perkuinternete.lt/public_html/wp-content/plugins/geo-my-wp/plugins/members-locator/includes/gmw-members-locator-template-functions.php on line 658
Daiktų sąrašas (atsispausdinti), ką pasiimti į kelionę

Daiktų sąrašas (atsispausdinti), ką pasiimti į kelionę

Įvertinimas+1
Įvertinimas+1

Patogus spausdinamas PDF sąrašas, kuris padės nieko neužmiršti ir idealiai pasiruošti kelionei.

Internete yra nemažai patarimų, ką pasiimti į kelionę. Tačiau dažnai tai perskaitome, ir būna savaime suprantama tuo metu, o kai reikia pakuotis, ar jau susikrovus lagaminą, kartais apima nerimas, kad kažką užmiršome.

Šis spausdinamas sąrašas bus puikus pagalbininkas prieš kelionę pasitikrinti, ar nieko nepamiršome. Kadangi kelionės būna labai skirtingos (žiemą ar vasarą, su vaikais ar be vaikų), tai žinoma daiktų poreikis yra skirtingas. Tačiau čia atrinkome universaliausius būtiniausius daiktus ir palikome vietos jums įsirašyti savo reikiamus punktus.

Sąrašas gali būti naudojamas universaliai, ypatingai tinkamas asmeniui ar šeimai, išsiruošusiai vasaros atostogoms lėktuvu.

  • Drabužiai / Aksesuarai. Savaime suprantama, kad drabužių įvairovė priklauso nuo kelionės tipo ir keliautojo. Dažnai užmirštamas daiktas – šlepetės ar akiniai nuo saulės. Nedidelė kuprinė gali pradžioj atrodyti nebūtina, bet paskui praverčia vietoje vaikščiojant įsimesti vandens buteliuką ir pan.
  • Higiena / kosmetika. Kremas nuo saulės, ar įdegiui gali būti labai svarbus, jei skrendate į šiltus kraštus. Dezinfekcinis skystis rankoms labai pravers, jei nebus galimybės nusiplauti prieš valgį rankų. Rankšluostis gali pasirodyti nebūtinas, nes dažniausiai būna viešbučiuose, tačiau jis pravers, jei eisite į paplūdymį.
  • Svarbu. Pasas, pinigai, telefonas, įkroviklis, padaryta lėktuvo registracija (telefone ar atspausdinta) – savaime suprantami dalykai, bet labai svarbūs pasitikrinti, ar tikrai neužmiršome. Vaistai nuo skausmo, virškinimo sutrikimo ar pleistrai gali labai pagelbėti kelionėje.
  • Papildomai. Viešbučio rezervacijos patvirtinimą visai patogu būti atsispaudinus, paso kopijos praverstų pametus asmens dokumentus.
  • Rankinuke / Neštis į lėktuvą. Jei turite registruotą bagažą, visai praverstų į rankinį krepšį įsimesti dantų šepetuką ir kokį mėgiamą drabužį – tam atvejui, jei registruotas bagažas dingtų, kad turėtume atsargą išgyventi dieną kitą, kol bagažas atsiras.
  • Mano. Kadangi visų poreikiai individualūs, būtinas ir asmeninis sąrašas. Gal turite nepamiršti fotoaparato, ar jo įkroviklio. Ar skrendate su vaikais, tada sąrašas tikrai prasiplės sauskelnėmis, mišinuku ir pan.

Ką pasiimti į kelionę sąrašas – atsisiųsti PDF čia. Nėra jokios registracijos ar kitų trikdžių.

kapasiimti-ikelioneok2-converted-1


Gaukite pigių skrydžių atradimus el. paštu

P.S. Mes nespam'iname

Mums būtų džiugu, jei pasidalintumėte savo nuomone

Rašyti komentarą

Register New Account
Vardas (required)
Atstumas iki miesto:
Internetinis adresas
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0