Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/penete/domains/kelione.perkuinternete.lt/public_html/wp-content/plugins/geo-my-wp/plugins/members-locator/includes/gmw-members-locator-template-functions.php on line 658
Nakvynės per Airbnb užsakymo gidas

Nakvynės per Airbnb užsakymo gidas

Airbnb.com – labai populiarus apgyvendinimo užsienyje paieškos puslapis. Privalumai ir trūkumai, palyginus su nakvyne viešbučiuose:

PLIUSAI
 • Kaina. Dažniausiai tai būna gerokai pigiau, ypač keliaujant didesne grupe.
 • Įvairovė. Galima rasti įvairesnių nei variantų nei viešbučio kambarys (gyvenamasis autobusiukas miesto centre, jachta, visas nuosavas namas, vila, pilis, lofto apartamentai ir t.t.)
 • Kultūriniai mainai. Dažniausiai yra galimybė pabendrauti su šeimininkais, tai yra vietiniais gyventojais, ir labiau susidaryti vaizdą kaip gyvena žmonės toje šalyje/tame mieste.
MINUSAI
 • Sunkiau rasti nakvynę su pusryčiais, o tuo labiau "viskas įskaičiuota".
 • Didelė nakvynės vietų įvairovė - reikia labiau pasiskaityti ir įsigilinti į sąlygas nei tai būtų daugmaž standartas viešbučio kambaryje (pvz ar bus šampūnas, rankšluoščiai, plaukų džiovintuvas, kada galima atvykti/išvykti).
Įvertinimas: No Ratings Yet!

Vienas svarbiausių dalykų apie Airbnb sistemą yra tas, kad pinigus jūs sumokate ne tiesiogiai šeimininkui, bet Airbnb administratoriui, kuris lieka kaip tarpininkas (o ginčo atveju – teisėjas) tarp jūsų kaip nuomininko ir nuomotojo. Airbnb administratorius pinigus nuomotojui perveda tik po to, kai jūs išsikraustote ir nepareiškiate pretenzijų. Tai yra kaip saugumo garantas, kad neprarasite pinigų negavę paslaugos (arba turėsite kur kreiptis gavę nekokybišką paslaugą).

Kaip užsisakyti nakvynę per Airbnb?

Tai gan paprasta. Pirmiausiai žinoma reikia suvesti pageidaujamą vietovę ir datas.

Čia galima rinktis:

 • Entire Place – visas plotas. Tai turbūt dažniausias pasirinkimas, ypač jei vykstate didesne grupele žmonių, kad ir 4 ar daugiau.
 • Private Room – privatus kambarys. Tai reiškia, kad kambarį turėsite savo atskirą, tačiau vonioje, virtuvėje ar kieme galite sutikti kitų gyventojų ar šeimininkus. Tai vieniems gali būti minusas, kitiems – pliusas.
 • Shared Room – ne privatus kambarys. Tai reiškia, kad gausite lovą, bet visoje bendroje erdvėje gali būti ir daugiau žmonių. Šio varianto bene didžiausias privalumas yra žema kaina.

Toliau galima filtre (“Price Range”) nurodyti pageidaujamą kainą parai (visiems žmonėms).

Paspaudus “More Filters”, galima pasirinkti savo kitus pageidavimus.

Paspaudus “More Filters”, galima pasirinkti savo kitus pageidavimus. Pvz. Free Parking on Premises – nemokamas parkingas, kas dažnai būna aktualu, tačiau reiketų šeimininko labiau pasiklausinėti, ką tai reiškia, nes tai gali būti ir vieta kažkur gatvėje, kur kartais būna vietos, kartais ne… Breakfast – pusryčiai. Toks irgi nekonkretus atvejis. Reikėtų skaityti aprašymą ar klausti – kartais šeimininkas gali pasiūlyti pusryčius už papildomą kainą, kartais tai reiškia, kad yra visos sąlygos ar produktai juos pačiam pasidaryti ar dar kiti įvairūs variantai.

Toliau reikėtų rinktis arba pagal žemėlapio vietovę (mažinant/didinant žemėlapio mastelį keičiasi apgyvendinio vietų skaičius), arba pagal pavadinimą bei pagrindinę nuotrauką. Deja, nėra rūšiavinmo galimybės, kad pvz mestų pasiūlymus su geriausiais įvertinimais, tačiau bendrą įvertinimą galima matyti pagrindiniame lange ir taip rinktis sau tinkamiausią variantą.

Apgyvendinimo vietos aprašymas

Paskaičius aprašymą, bei taisykles (House Rules), labai svarbu atkreipti dėmesį į atšaukimo galimybę (cancellation):

 • Flexible (lankstus): pranešus prieš 1 dieną (24 valandas) iki numatyto atvykimo – grąžinama visa suma (išskyrus mokesčius);
 • Moderate (vidutinis): pranešus prieš 5 dienas (5 pilnas paras) iki numatyto atvykimo – grąžinama visa suma (išskyrus mokesčius);
 • Strict (griežtas): pranešus prieš savaitę iki numatyto atvykimo – grąžinama pusė (50%) sumos (išskyrus mokesčius); 

Valymo mokestis (Cleaning fee) grąžinamas visais atvejais, jei atšaukiate užsakymą. Airbnb aptarnavimo mokestis (The Airbnb service fee) visais minėtais atvejais nėra grąžinamas.

Daugiau info apie atšaukimo reikšmes.

Kainos:

Cleaning fee – valymo mokestis. Jis yra vienodas nepriklausomai nuo to kiek dienų gyvensite, todėl labiau apsimoka apsistoti ilgesniam laikui.

Service fee – Airbnb administratoriui mokamas mokestis už tarpininkavimą, ginčo sprendimus ir pan.

Atsiliepimai. Labai reikalingas dalykas – tikrai bus ramiau vykti, jei išsirinkta apgyvendinimo vieta turės bent kelis teigiamus atsiliepimus.

Visada pirmiau reikėtų parašyti šeimininkui (spausti “Contact Host“, nei kad iškart spausti “Book Now” (mokėti pinigus). Reikėtų užklausti dėl pageidaujamų datų (ne visada sistemoje labai tiksliai rodomos neužimtos datos, kaip tai būtų viešbučių puslapyje), ir šiaip paklausti dominančių klausimų. Taip išvengsite bereikalingo savo pinigų “vaikščiojimo”, jei rezervacija vis tik nebūtų patvirtinta. Jei žadate apsistoti ilgam laikui ar šiaip turite kokių argumentų – galima ir pasiderėti dėl kainos (paprašyti nuolaidos).

UŽSAKANT NAKVYNĘ PER AIRBNB PIRMĄ KARTĄ – pasinaudokite €23 NUOLAIDA!! Tai galima padaryti registruojantis per rekomenduojančių žmonių nuorodas (naudą gauna abu). Pvz. mūsų nuoroda.

Gaukite pigių skrydžių atradimus el. paštu

P.S. Mes nespam'iname

Mums būtų džiugu, jei pasidalintumėte savo nuomone

Rašyti komentarą

Register New Account
Vardas (required)
Atstumas iki miesto:
Internetinis adresas
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0