Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/penete/domains/kelione.perkuinternete.lt/public_html/wp-content/plugins/geo-my-wp/plugins/members-locator/includes/gmw-members-locator-template-functions.php on line 658
Lux Express nuolaidos keliaujant autobusu

Lux Express nuolaidos keliaujant autobusu

Su Lux Express autobusais galima patogiai nukeliauti į Rygą, Varšuvą, Taliną ar Sankt Peterburgą.

Lux Express dažnokai skelbia akcijas su iki 50% nuolaidomis (labai įvairiomis progomis, tokiomis kaip prieš vasario 14d. prieš Naujus Metus, ar tiesiog kažkuriuo specialiu metu žiemos ar vasaros kelionėms ir pan.). Tada Rygą galima aplankyti pvz. už (nuo) €5,50, Varšuvą – už €7, o Taliną – už €7,50.

Tiesiausias kelias sužinoti apie akcijas pirmiems – užsiprenumeruoti LUX Express naujienlaiškį. Pirkti bilietus taip pat reikėtų per luxexpress.eu puslapį.

Be akcijinių nuolaidų, Lux Express taiko 10% nuolaidą jaunimui iki 26 (įsk.) metų.

Beje, apie Lux express autobusus – tik patys geriausi atsiliepimai: labai patogu, daug vietos kojoms, kelionė neprailgsta, nes galima žiūrėti filmus (ant priešais esančio ekrano) ar klausytis muzikos, yra Wi Fi ir galima nemokamai pasivaišinti kava, arbata ar karštu šokoladu. Kaip ir gaunas geriausias kainos (kai būna nuolaidos) ir kokybės santykis keliaujant autobusais.

Gaukite pigių skrydžių atradimus el. paštu

P.S. Mes nespam'iname

Mums būtų džiugu, jei pasidalintumėte savo nuomone

Rašyti komentarą

Register New Account
Vardas (required)
Atstumas iki miesto:
Internetinis adresas
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0