Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/penete/domains/kelione.perkuinternete.lt/public_html/wp-content/plugins/geo-my-wp/plugins/members-locator/includes/gmw-members-locator-template-functions.php on line 658
Kur skristi pigiausia?

Kur skristi pigiausia?


Jei tiesiog norite pažiūrėti, kur nuskristi būtų pigiausia, o konkretus laikas nėra svarbu, yra labai geras puslapis – skyscanner.net

Tam reikėtų pasirinkti “Lithuania (LT)” – visus Lietuvos oro uostus kaip išvykimo tašką ir “Everywhere” – “bet kur”, kaip  atvykimo tašką.

Iš datų intervalo galima rinktis “Whole month” – visas mėnuo, ar netgi “Cheapest month” – bet kada metuose (parodo kada pigiausia). Taip pat dar galima uždėti varnelę “Direct flights only” – pageidaujami tik tiesioginiai skrydžiai (be persėdimų). Taip pat prie išvykimo dalies galima pridėti “Add nearby airports”, kad taip pat kaip išvykimo/atvykimo oro uostus imtų ir artimiausius Lietuvai miestus, kaip pvz. Ryga.

Paspaudus “Search flights” parodomos pigiausiai galimos kryptys:

Pasirenkame vieną iš įdomesnių kraštų – Italiją, tiksliau Milaną, tikėdamiesi rasti bilietą už 21 eurą. Tada renkamės išvykimo oro uostą, pvz. Kauną.

Matome, kad pigiausi bilietai gruodį (gal ir neblogai aplankyti Kalėdiškai pasipuošusį miestą). Jei netinka gruodis, analogiškai pradžioje galima rinktis konkretų mėnesį. Pasirinkus “Chart” vaizdo variantą – gal kiek aiškiau matosi pigesnių bilietų dienos. Taigi, bandome pasirinkti žemiausias kainas, kad susidarytų maždaug 6-8 dienų atostogos.

Spaudžiame “Show flights” ir tada “Select”.

 Mus permeta į Ryanair puslapį:

 Čia matome, kad skyscanner nemelavo – bilietas kainuoja €19,98.

Imant sudėtingesnius skrydžius  – visko būna, kartais skyscanner ir netiksliai viską atvaizduoja, bet kaip orientacinei paieškai – labai geras dalykas.

Gaukite pigių skrydžių atradimus el. paštu

P.S. Mes nespam'iname

Mums būtų džiugu, jei pasidalintumėte savo nuomone

Rašyti komentarą

Register New Account
Vardas (required)
Atstumas iki miesto:
Internetinis adresas
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0